Kadınların işi teknoloji ile daha kolay

Volkan Tolga
 

Teknoloji, insanlık âleminin kendi eliyle yaptığı melekler gibidir. Sadece elektrik veya su gibi ihtiyaçları vardır ayrı olarak. Bugünkü medeniyet bu kavram üzerine kurulmuştur ve ortadan kaldırdığınızda insanlık ortaçağa geri döner.

O halde, sanırım teknolojinin ne kadar değerli olduğunu bilmeden yaşamamıza rağmen nimetlerini de çok güzel kullanıyoruz. Teknolojinin bugünlere gelmesine yardım edenlere ve gelişmesine halen devam edenlere teşekkürü bir borç bilirim.

Çoluk-çocuktan ölüm döşeğine gelmiş yaşlısına kadar herkes, teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. Mesela, küçücük bebelerin ağlarkenki ses tonundan karnı mı aç, altı mı kirlendi huysuz mu gibi durumları algılayan cihazlar var. Tabi ki başlığımızdaki gibi kadınların da hayatını kolaylaştıracak birçok teknolojik unsur var. Teknolojiyi kullanarak bunlara bir göz atarken yalnızca örneklemelerini seçi burada yayınladığımızı bildirmek isterim.

Kendinden soğutmalı

İlk bakışta şık tasarımıyla dikkât çeken bu masa, aslında bir nevi buzdolabı. Dekoratif salonlar için tasarlanmış "Smart Table" ismiyle satışa sunulan bu ürünle misafir ağırlarken yiyecek-içeceklerinizi taze ve soğuk tutabilirsiniz. Ve son model müthiş diyebileceğimiz tasarımlar burada. Ev ihtiyaçlarıyla ilgili birçok şey…
www.trendir.com

Kadınlara müjde

Bu ürün en çok kadınları sevindirecek. Kadınların en büyük zevklerinden biri olan ayakkabıları düzenli bir şekilde ve bir arada tutmak artık mümkün olacak. Üstelik çok fazla yer kaplamayan bu ürün kadınların çok işine yarayacak. İstedikleri ayakkabıları dağıtmadan, aramadan kolayca bulabilecekler.
www.rakkudesigns.com

Anne-bebek sağlığı

Anne ve bebek arasındaki her şey bu sitede… Uzman yazarlar ve geniş içeriğiyle çok iyi bir site.

www.annebebek.com.tr

Bir portal sitesi

Hatunca.net der ki: Hoş geldiniz. Amacımız sohbet etmek, tartışmak, paylaşmak ve öğrenmek. İster sadece okuyucu olarak katılın, ister yazı yazarak katkıda bulunun. Konuşacak çok konumuz var, hadi bir fincan kahve alıp aramıza katılın.

www.hatunca.net

 

 

 
 
İstanbul - 09.09.2008
volkantolga@hotmail.com
http://sufizmveinsan.com