Kozmik Beden Temizliği

Ahmet Maranki

 

Kozmik beden temizliği ilkbahar ve sonbaharda yapılır.
İlkbaharda mart, nisan, mayıs; Sonbaharda eylül, ekim ve kasım aylarıdır.
Bunun dışında detoks yaptırmaya çalışırsanız başarı şansınız azalır.
 Gününü  bilmeden detoks yapanlar, yanlış yaparlar. Ayın gittiği gün sen suyu
çekmeye çalışırsan, çıkaramazsın. Bahar ayındaki beden temizliği mart ayının 8'i ile 15'i arasında  yapılacak. İlk gün bir kırmızı pancar, havuç, lahana, maydanoz ve ıspanak bunların hepsi sıkılıp ve bir bardağına 1 tatlı kaşığı zeytinyağı  konularak,  her sabah iki bardak aç karnına içilecek. Öğlenleri ve akşamları bir gün  kereviz, bir gün pırasa, bir gün ıspanak çorbası yapılıp tüketilecek.
Ayrıca her sabah sulu lavman setiyle lavman yapıyoruz. Aralarda  tüm sebze meyve çaylarını içebiliyorsunuz. Üçüncü günden itibaren badem  ve ceviz tüketebilirsiniz. Bu sırada et, tavuk, süt ürünleri, peynir, beyaz  ekmek, siyah çay tüketmek kesinlikle yasak.  Bunların hepsi 7 gün boyunca yapılır. Son gün bir bardak zeytinyağı ve bir bardak limon içip yatıyoruz.
Bu yöntemle karaciğer ve safra kesesi ısıtılmış oluyor. Uyandığınızda vücudunuzdan çıkanlara baktığınızda sizde şaşıracaksınız.
 

Ceviz Tiroit Rahatsızlığında Nasıl Kullanılır?

Boğazınızdaki tiroitler sizin sigortanızıdır. Endokrin  sisteminiz bozulursa, her şeyiniz bozulur Hekiminizin size gösterdiği yol esastır fakat yinede tiroitlerinizi aldırmayın.  Tiroidin en büyük ilacı   cevizdir.
Kabuğu ve perdesiyle birlikte 25 tane cevizi bir litre suyun  içinde 5 gün tutun. Hazırlanan sudan sabah akşam birer fincan için, cevizleri de yiyin. Ayrıca ceviz yağını dışarıdan boğazınıza sürün.
Dereotunu aşırıya kaçmamak kaydıyla yanında tere otuyla
 birlikte  tüketin. Tere otu dünyadaki en güçlü oksidandır.  Üçüncü olarak her gece demlediğiniz adaçayını boğazınıza gargara yaparak için. Tedavi süresi,  bedenin toleransı 21 günde bir değiştiği için 21 gün olarak   belirlenmiştir.
 

Çocuklarımız Bizim Geleceğimizdir

Çocuklarınızın beyin enerjisini, algılamalarını ve görme duygularını artırmak için her sabah aç karnına 3 ceviz, 3 badem, 3 fındık   ve  3 tane kuru üzüm onlara yedirin. Çocuğunuz bir anda kendini enerjik
 hissedip, sağlıklı, mutlu ve başarılı olacaktır.
 

Çağın Hastalığı Obezite

Obezite sorununuz varsa kalınbağırsak mukozanızın düzelmesi
 gerekir. Bunun çözümü incirdir. 5 kuru incir, 5 gülkurusu kayısı ve 5 tane
mürdüm eriğini alıp, bir litre suyun içinde şişirip tüketin. Çayınızı
 içerken şeker yerine kullanabilirsiniz yada yiyerek tüketin.  Eğer  basurunuz
 varsa, kalınbağırsak kanserinin imdadıdır. Ağzınızda Behçet yaraları varsa bu da midenizin imdat sesidir.

Reflü ve Mide Kanseri İçin

Reflünüz ve ülseriniz varsa, ilacı patatestir. Hibrit tohumlu
 gıdaları asla tüketmeyin. Eşit yumruk büyüklüğünde, bir patates, lahana ve
2  adet havucu çiğden katı meyve sıkacağında sıkıp, içine 1 tatlı kaşığı
 zeytinyağı koyup tüketin. Havucu tüketirken, kırmaya çalıştığınızda
 esneyip,  pörsüyen havuçları asla tüketmeyin. K ve D vitaminleri zeytinyağı içinde
 daha çabuk erirler. Karışımın içine zeytinyağı koymamızın sebebi budur.

Kadınlara Özel Karışım

Kainat eczanesindeki bitkilerden civanperçemi, aslanpençesi,
 çobançantası ve adaçayı göğüs kanseri, rahim kanseri, erken menopoz, adet  sancıları, adet düzensizlikleri, miyom ve kistler için çok faydalı  bitkilerdir. Bu dört bitkiyi isterseniz ayrı ayrı isterseniz hepsini  karıştırıp demleyin, içine 1 kaşık bal atarak tüketin. Bitkileri sadece  bir  taşım kaynatmaya özen gösterin.

Bir soğanın başına vurup kırın. 1 litre suyun içine koyup
 haşlayın. Hazırlanmış soğan suyunu 15 gün boyunca günde 2 bardak tüketin.
 Sebze ve meyveleri, bitkileri tüketmek için hazırlarken asla metal bıçak
 kullanmayın. Ellerinizle parçalayarak salataları yapın.
Şunu asla unutmayın: Çay, kahve içtiğimiz fincanlar 200 cc'dir.
 Bitki çaylarının bulunduğu demlenme poşetleri de 200 cc'lik fincanlar için
 hazırlanmıştır. Biz bunu 50 cc'lik fincanlara koyarsak şifa bulamayız.
Nefrit ve Böbrekler İçin
Böbreklerimiz çok önemli organlardır. Kasıklarınızı ve böbreklerinizi çok iyi koruyun. Çünkü diyalize girince geri dönüşü yok.  Böbrek kendisini yenilemez. Çözümü zencefil ve zerdeçaldır. Zencefili tazeyken çorba ve salatalara rendeleyip tüketebilirsiniz. Aklınıza ne   yemek  geliyorsa zencefili içine rendeleyebilirsiniz.
Hibiskus bitkisi de böbreklerin ilacıdır. Hibusküsü demleyip  içine bal katıp tüketin. Maydanozun saplarını asla atmayın. 100 derece  kaynamış suda saplarını 3 dakika kaynatın. Taş düşürürken kanamanız  olduysa,  maydanozun sapını 5 dakika kaynatıp tüketin. Kanama için 5 dakika, şifa  için
 3 dakika kaynatın. Bu çok önemli bir ayrıntı.
Boyun fıtığı, bel fıtığı, eklem hastalıkları, kaslarla ilgili  rahatsızlıklarda; hardal yağı, biberiye yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı ve kekikyağını ağrıyan bölgelerinize, "Noktalarla Tedavi" kitaplarımızda
anlatılan yöntemlere uygun bir şekilde sürün. Üstünü streçle kapatarak, uykuya geçin.
 Mucize Bitki Soya
Soya fasulyesi mucize bir bitkidir. Soya fasulyesi börülce gibi küçücüktür. Genleriyle oynadıkları için şimdi soya fasulyelerinin  boyutları büyüdü. Soya fasulyesini alın, kaynatın, suyunu için. Kendisini bol
miktarda  tüketin. Çok etkili bir proteindir.

Kısırlık

Çağımızın en büyük sıkıntılarından biri kısırlık. Çocuk olmama sebeplerinin en başında hibrit tohumlar gelir. Yani yediğiniz şekilsiz lahanalar, domatesler süt tozlarından yapılmış ürünler. Bir tehlike de
elektromanyetik dalgalar. Yanlış beslenme en büyük sebepleri. Erkek  kısırlığı için; bal ve polen mucizevi bir iksirdir. 100 gram bala 10 gram çörek otu koyarak tüketin.    1 kilo bala 100 gram ısırgan tohumu koyun. Keçi boynuzu pekmezini devamlı tüketin.

Kadınlardaki Cinsel Soğukluk İçin

 İğdenin çiçeğini bir incirin içine koyup yiyin.

Depresyon

Stres günümüzün en büyük sorunlarından biridir. Stresin bugünkü bitkisel ilacı sarı kantaron ve kimyondur. 500 gram suya, 5 gram  kurutulmuş  sarı kantaron bitkisini 10 dakika demlemeye bırakıp, günde 1-2 bardak tüketirlerse beyinlerinin rahatladığını hissedeceklerdir.    Sıkıntılı şarkılar dinlemeyin. Noktalarla tedavilere, taşlara  ve renklere odaklanın. Moraliniz bozuksa mor, lacivert ve mavi renklerini  tercih edin. Reyhan kokusu moralinizi düzeltir. Renklerin, taşların  hepsinin enerji boyutları var. Siz yüzüğünüzü bilmezseniz yanlış taşı takarsınız çocuğunuz olmaz.

NOT: Kış mevsiminde domates, salatalık ve biberi asla  kullanmayın.

 

 

 

 
 

Ahmet Maranki
İstanbul - 07.03.2009
 http://sufizmveinsan.com