Sabah Gazetesi, mobil yaşamın gereklerini teknolojiyi doğru kullanarak yerine getiriyor. Sabah, Cep Gazetesi uygulamasıyla GSM telefon kullanıcılarının diledikleri takdirde önemli haberleri anlık olarak cep telefonlarına almaları sağlanıyor.

Sabah Cep Gazetesi’ nin önemli özelliklerinden biri de kullanıcıyı yoğun haberlerle boğmadan, sadece önemli gelişmeleri haber olarak ulaştırıyor olması. Böylece kullanıcı, anlamsız SMS’ ler ile rahatsız edilmiyor. İşinizi, toplumu, yaşadığınız çevreyi derinden etkileyecek gelişmelerden haberdar olmak için mobil teknolojileri kullanmak, mobil hayatı ve geleceği de kaçırmamak anlamına geliyor aslında.

Kullanımı:
Sistemin kullanımı ise oldukça basit. Cep telefonunuzun kısa mesaj servisi ile HABER yazıp Turkcell 3199’ a gönderdiğinizde en güncel haberleri, gündemin nabzını herkesten önce cebinizde bulabileceksiniz.

Bu servis sadece bir tane değil; yani haber türüne göre mesaj alabiliyorsunuz. Ama hepsinin ortak noktası, 3199 numarası. Servislerden bazıları ise şöyle:

Ekonomi haberleri için:

Cep telefonunuzun Kısa Mesaj servisi ile EKONOMI yazın, Turkcell 3199’ a gönderin.

Döviz, borsa ve para piyasalarındaki gelişmelerden anında haberdar olun.

Spor haberleri için:

Cep telefonunuzun Kısa Mesaj Servisi’ ne SPOR yazın Turkcell 3199’ a gönderin. Spordan haberiniz olsun.

Magazin haberleri için:

Cep telefonunuzun Kısa Mesaj Servisi ile SAMDAN yazın Turkcell 3199’ a gönderin. Ünlülerin, mankenlerin ve sosyal hayatın en yeni haberlerini herkesten önce siz öğrenin.

Eğer sistemleri kapatmak istiyorsanız, yine aynı konu başlığını yazıp bir boşluk daha bırakarak OFF yazmak ve Turkcell 3199’ a göndermeniz yeterli olacaktır.

Örneğin; SAMDAN yazıp gönderdiniz ve aktif hale getirdiniz. Magazin servisini kapatmak için yapmanız gereken, SAMDAN yazıp bir boşluk bırakıp OFF yazmak ve Turkcell 3199’ a göndermek.

İstanbul - 01.01.2003
wolkan98@hotmail.com
http://sufizmveinsan.com


Üst Ana sayfa e-mail