39. Bölüm


BEYİN PERFORMANSINIZI DÜNYANIN İLK  NÖRON HIZLANDIRICISI İLE ARTTIRIN

Harvard, Princeton, Yale, Oxford gibi üniversitelerde ki talebeler ve çeşitli spor dallarında 17 dünya şampiyonu üzerinde yapılan 4.050 deneyle klinik olarak ispatlanmış ‘’brainquicken’’(beyin çabuklaştırıcı) isimli preperat kısa dönemli hafızayı ve reaksiyon hızını %35 oranında arttırıyor.  Özelliği ise beyinde nöronlar arasında  iletkenliği ve bilgi işlem hızını çok çabuk arttırması.

Bu preparat aynı zamanda 2008 dünya şampiyonasına hazırlanan profesyonel atletler tarafından da kullanılıyor.

Insanların beyin potansiyelini arttırmaya yönelik  ürünler ve programların bulunduğu bir site : www.transparentcorp.com (The Transparent Corporation).

Bu firmanın ürünleri de terapistler, firmalar, doktorlar, öğretmenler, akademik araştırmacılar ve binlerce insan tarafından 40 kadar ülkede kullanılmaktadır.

Ürünler arasında beyinde  değişik dalgalar oluşturabilecek, müziği beyin dalgaları haline dönüştürebilecek, kısacası değişik haller yaratabilecek   software programları, cd ler ve benzeri daha pek çok ürün bulunmaktadır.    Bütün işlemlerin temeli nöronların elde edilmek istenen sonuca  yönelik olarak uyarılmasıdır. 

İstanbul -20.08.2006
http://sufizmveinsan.com

 


Üst Ana sayfa e-mail